Od 1 września Wanicki AGRO rozpoczyna działania jako autoryzowany dealer marki John Deere. Firma obecna będzie w dwóch punktach mieszczących się w Pułankowicach koło Kraśnika oraz Sitańcu nieopodal Zamościa. Docelowo sieć sprzedaży ma zostać rozbudowana o kolejne punkty.

Mimo, że firma dopiero rozpoczyna swoją przygodę jako autoryzowany dealer John Deere już dziś przygotowana jest do wykonania wszystkich czynności serwisowych dla ciągników i maszyn rolniczych. Jej warsztaty są wyposażone w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzenia napraw pojazdów i maszyn rolniczych oraz pokaźny magazyn części zamiennych.

Firma posiada również nieustannie rozwijaną flotę specjalistycznie wyposażonych samochodów serwisowych pozwalającą na zapewnienie klientom mobilnych usług serwisowych w wymiarze 24/7. Trzy spośród tych samochodów przeznaczone są wyłącznie na potrzeby klientów Wanicki AGRO. Pojazdy te wyposażone są w kompletny zestaw narzędzi serwisowych John Deere.

- Grupa Wanicki to poważny partner, znany w regionie i posiadający bogate doświadczenie. To firma, która jest w stanie sprostać wymaganiom i standardom marki John Deere i dostarczyć naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie - podsumowuje Piotr Izyniec Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej John Deere Polska.

Grupa Wanicki od ponad 23 lat działa w sektorze transportu ciężarowego. W jej portfolio oprócz samochodów DAF znalazły się takie marki jak: Citroen, Irizar, Tatra, Isuzu, Piaggio oraz Yanmar. Poza tym firma jest również importerem maszyn rolniczych Great Plains, a jej główna siedziba mieści się w Mogilanach koło Krakowa.