Oferta dotyczy zarówno maszyn fabrycznie nowych, jak i używanych maszyn pokazowych, które w ramach prac demonstracyjnych wypracowały najczęściej nieznaczny przebieg.

Rozbudowana oferta

W ramach oferty wyprzedażowej najczęściej znajdziemy maszyny wyprodukowane w latach 2018 i 2019, jednak w przypadku pojedynczych egzemplarzy możemy natrafić również na maszyny starsze.

Ponadto, oferowane maszyny dodatkowo podlegają finansowaniu 0 proc.

Używana, jak nowa

Każda z oferowanych maszyn objęta jest standardową gwarancją, która wynosi 1 rok. Co więcej, wszystkie maszyny przed sprzedażą przechodzą szczegółowy przegląd, aby klient otrzymał produkt sprawdzony i gotowy do pracy.

O ile taniej?

Producent zaznacza, że oferta wyprzedażowa wiąże się z atrakcyjnymi cenami dla klienta. Upusty sięgają ponad 10 proc., a każda cena ustalana jest indywidualnie dla każdej z maszyn.

Przykłady:

Kultywator Performer 3000 – rok produkcji 2019 został wyceniony na 132 tys. zł netto;

Brona talerzowa Optimer XL 4000 z podwójnym wałem pierścieniowym U – 600 mm oraz przednim kołem podporowym – rok produkcji 2019 – cena 110 tys. zł netto;

Wóz paszowy Euromix I 870 wyposażony m.in. w hydrauliczną regulację przeciwnoży, pierścienie antywysypowe, przedni prawy wysyp, czy chociażby magnes instalowany na ślimaku - rok produkcji: 2017 – 62 tys. zł netto

W promocyjnej cenie znajdziemy także szeroki wybór rozdrabniaczy, kultywatorów, bron wirnikowych, rozsiewaczy, czy wozów paszowych. Pełna oferta na stronie internetowej producenta.

Jest to z pewnością ciekawa oferta dla tych, którzy akurat stoją przed zakupem podobnych maszyn. Należy jednak mieć na uwadze iż ilość maszyn jest mocno ograniczona.