Początek roku jest dla wielu rolników okresem, w którym planowane są inwestycje, w tym także inwestycje związane z magazynowaniem zbóż, w całym nadchodzącym sezonie.

Oferta promocyjna BINu skierowana jest dla wszystkich klientów, którzy złożą zamówienia najpóźniej do 31 marca 2020 r., z odbiorem do końca kwietnia.

W ramach specjalnej oferty można liczyć na rabat w wysokości 10 proc. w przypadku zakupu silosów zbożowych płaskodennych z blachy płaskiej typu BIN od 10 do 1750 t. Jeśli chodzi o silosy lejowe rabat został ustalony na poziomie 5 proc. i dotyczy silosów Konsil o ładowności od 48 do 285 t.

Atrakcyjna cena nie jest jedyną korzyścią czekającą dla rolników chcących skorzystać z promocji. Klient składając zamówienie w powyższym okresie otrzyma gwarancje postawienia silosów jeszcze przed żniwami. Zwlekanie z zamówieniem na ostatnią chwilę, tuż przed sezonem żniwnym, oznaczać będzie mnóstwo stresu i niepewności, czy zbiorniki będą gotowe do przyjęcia ziarna. Większość ekip montażowych w tym okresie ma bowiem ręce pełne roboty.