Wiosenna promocja dotyczy tylko wybranych modeli. Najwięcej, bo aż 6 tys. zł netto, można zaoszczędzić kupując model M9960. Na inne modele ulga jest już mniejsza. Na Kubotę M8560 otrzymamy 5 tys. zł netto promocyjnego upustu, z kolei na M7060 – 3 tys. zł netto, a na model M6060 już tylko 1 tys. zł netto. Co ważne promocja nie przeszkadza w uzyskaniu na ciągnik fabrycznego finansowania, które powiększyło się o kilka atrakcyjnych opcji.

Interesujący wydaję się zwłaszcza kredyt 0 proc. W zależności od możliwości finansowych spłatę ciągnika można rozłożyć na 18, 24 lub 36 miesięcy, a łączny koszt kredytu przekroczy wartość ciągnika jedynie o symboliczną złotówkę. W przypadku kredytu 0 proc. na 18 miesięcy należy dokonać wkładu własnego w wysokości 25 proc., a pozostałą kwotę można spłacić w 3 półrocznych ratach. W przypadku 24 miesięcy wkład własny może wynieść 20 proc., a spłata podzielona jest na 4 półroczne raty. W przypadku najdłuższego, 36-miesięcznego finansowania 0 proc. wymagana jest wpłata własna w wysokości 40 proc. wartości ciągnika, a pozostała kwota spłacana jest w 6 półrocznych ratach.

Klienci zainteresowani dłuższym okresem spłaty mogą skorzystać też z atrakcyjnego kredytu fabrycznego o oprocentowaniu tylko 4 proc. w skali roku, maksymalny okres spłaty to nawet 10 lat. W ofercie jest również leasing, umożliwiający zakup nowego ciągnika Kubota właściwie bez wkładu własnego.