PodNa stoisku importera ciągników MaCormick można było obejrzeć gorącą nowość czyli jeden z modeli należących do serii X60. Zastąpi ona oferowaną dotychczas serię CX, w stosunku do której zmienił się nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też strona techniczna.

Do serii X60 należą 4 modele napędzane turbodoładowanym, 4 cylindrowym, 16-zaworowym silnikiem wysokoprężnym o pojemności 4400 cm3: X60.20, X60.30, X60.40 i X60.50 charakteryzujące się mocą maksymalną od 80 do 112 KM. W największym modelu X60.50, elektronicznie sterowany silnik może zwiększyć maksymalną moc podczas pracy z WOM do 121 KM oraz zmniejszyć obroty silnika zachowując prędkość (do 40 km/h) podczas prac transportowych.

Zwiększeniu uległ prześwit dzięki czemu ciągniki te zyskały większą uniwersalność zastosowania. Przyczyniła się do tego również nowa przekładnia Power Shuttle o 12 przełożeniach głównych i trzech półbiegach, a także elektrohydrauliczny bezsprzęgłowy rewers z regulowaną czułością. Opcjonalnie ciągnik może być również wyposażony w przekładnię z biegami pełzającymi.

W standardzie seria X60 ma montowany EHR, a także elektrohydrauliczne sterowanie prędkością WOM. Zaletą jest też spory udźwig podnośnika - do 5000 kg, a także możliwość wyposażenia w aż pięć par szybkozłączy hydraulicznych.