Dzięki nowym rozmiarom łączna liczba modeli w tej gamie opon wynosi obecnie 89.

-        Z ogromną dumą obserwujemy, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów na różnych rynkach, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy czy Holandia. Otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od naszych inżynierów terenowych i partnerów ds. dystrybucji, w szczególności na temat dłuższej przyczepności, niskiego zużycia i wynikającego z tego doskonałego stosunku jakości do ceny – podkreśla Angelo Noronha, prezes ‎Yokohama Off-Highway Tyres na Europę.

 

8 miesięcy i 1000 godzin pracy na oponach Agri Star ll

Jako przykład gospodarstwa, które zainwestowało w opony Agri Star przedstawiciele Yokohamy podają francuskiego usługodawcę Oliviera Gayeta.

-Używaliśmy opon Agri Star II do pracy, w tym transportu, przez 1000 godzin i mogliśmy się przekonać, że dzięki nim nigdy nie mieliśmy problemów z przyczepnością na drodze ani na polu - zauważa Gayet.

Dla niego szczególnie ważne i wyjątkowe jest to, że dzięki oponom Agri Star II udało się zoptymalizować czas pracy.

Olivier Gayet przez 8 miesięcy przepracował ponad 1000 godzin na nowych oponach Agri Star II, fot. Yokohama
Olivier Gayet przez 8 miesięcy przepracował ponad 1000 godzin na nowych oponach Agri Star II, fot. Yokohama

Wydajność a ochrona gleby

Jak przekonuje producent opon, ostatnie cztery lata dobitnie dowiodły, że niezależnie od warunków glebowych, zadań czy używanych ciągników konstrukcja tej opony się sprawdza: dzięki unikalnej technologii Stratified Layer Technology (SLT) opracowanej przez Alliance. "Powierzchnia nacisku tej radialnej opony ewoluuje przez cały okres eksploatacji, zapewniając dzięki temu przyczepność przez dłuższy czas".

- W komentarzach klientów często poruszana jest kwestia dobrej równowagi między przyczepnością a ochroną gleby, wydajnością i jakością oraz poziomem wydajności i komfortem, która według doniesień dorównuje droższym markom – mówi Angelo Noronha.