Już jutro (26 maja) w godzinach 9:00-18:00 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej działające na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej zaprasza do Katedry Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na tradycyjną TRiLiadę.

Wydarzenie odbywa się nieprzerwanie od 28 lat i przez ten czas słało się marką promującą uczelnię. TRiLiada to wydarzenie oparte na merytorycznych wykładach prowadzonych przez zapraszane przedsiębiorstwa z branży inżynierii rolniczej oraz intelektualnej i sportowej rywalizacji grup studenckich.

W sali A-100 odbędą się wykłady i wystąpienia specjalistów pod hasłem ,,Inżynieria Rolnicza dla bezpieczeństwa żywnościowego". Organizatorzy skupią się na rozwiązaniach technicznych, które pozwalają optymalizować koszty produkcji przy utrzymywaniu stabilnych plonów. Brać udział można zarówno na miejscu, jak i zdalnie sprzed komputerów.

Redakcja Farmera jest patronem medialnym wydarzenia.

Integralną częścią imprezy jest walka zespołów o Puchar TRiLiady - odpowiednio dla uczestników stacjonarnych i zdalnych.

W spotkaniach i wykładach swój udział zapowiedzieli m. in. przedstawiciele takich firm jak: Claas, Valtra/AGCO, Pöttinger, Kuhn, A-Lima Bis, John Deere, Fendt/AGCO, Joskin, BASF Digital Farming.

Tak było w 2019 r.: