Mobilny serwis wyjechał z fabryki z Andrychowa 1 lipca br. Porusza się po kraju, a nawet po za granicami, gotów na wezwania pomocy użytkowników przyczep i naczep Zasław.

Samochód jest wyposażony w specjalną zabudową warsztatową z profesjonalnymi narzędziami i urządzeniami dedykowanymi do serwisu przyczep i naczep.

-Auto jeździ po kraju i za granicą. Jest naprawdę bardzo dobrze wyposażone i serwisanci mogą rozwiązać wiele problemów. Kwestia dojazdu, ale jeśli komuś przydarzy się awaria i ma zapłacić za ściągnięcie sprzętu, a później często jeszcze dochodzi długi czas oczekiwania na naprawę w serwisie, to myślę, że nasze rozwiązanie jest bardzo ciekawe - mówi Jarosław Łuczak, dyrektor handlowy w firmie Zasław.

Łuczak zapewnia, że auto jest wyposażone w profesjonalny sprzęt, który pozwoli wykonać różnego rodzaju naprawy. Wymiana kół, wyważenie ich, naprawa pneumatyki, spawanie, a nawet lakierowanie - to tylko kilka przykładów czynności, które może przeprowadzić mobilny serwis.

- Widzimy, że nasz mobilny serwis sprawdza się, ma dobre opinie i mamy już zamiar kupić drugie, trochę mniejsze auto serwisowe, które wyjeżdżałoby do drobniejszych problemów - dodaje Łuczak.