Serię wystaw marka Zetor rozpoczęła w Peterborough na największej międzynarodowej wystawie w Wielkiej Brytanii LAMMA 2018. Następnym przystankiem był Poznań, gdzie odbyły się targi Polagra Premiery, a pod koniec stycznia Zetor uczestniczył w Budapeszcie w największych targach na Węgrzech AGROmashEXPO.

Na początku lutego w Tesalonikach odbyła się wystawa Agrotica. Następne były jedne z najważniejszych targów w Ameryce, w Kentucky gdzie Zetor wziął udział w National Farm Machinery Show. Ostatnim przystankiem w serii targów była wystawa w Kijowie, na Ukrainie, gdzie miała miejsce ósma już edycja targów Agro Animal Show 2018.

-Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z klientami. Dzięki sieci afiliacyjnej i lokalnym partnerom za granicą możemy uzyskiwać na targach informacje zwrotne o naszych produktach od klientów i partnerów handlowych. Ponadto wystawy odbywające się na początku roku są bardzo ważne również z handlowego punktu widzenia. Na przełomie zimy i wiosny klienci podejmują ostateczne decyzje o zakupach nowego wyposażenia- podsumowuje korzyści z udziału w targach Lukáš Krejčíř, dyrektor Działu Finansowego Zetor Tractors a.s

Przedstawiając traktory Utilix i Hortus Zetor rozszerzył swój portfel produktów o 6 modeli i pokrywa segment mocy od 40 aż do 160 koni. Ponadto jak informują przedstawiciele firmy, dzięki temu że nowe traktory są małe i lekkie, łatwiej będzie nimi operować niż większymi maszynami i znajda swoje zastosowanie w zarówno w uprawach rolnych i ogrodnictwie ale również w służbach komunalnych gdzie dużym atutem będzie ich zwrotność.