Organizatorem imprezy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Jak zapewniają organizatorzy, jest to największa w kraju impreza przeznaczona przede wszystkim dla rolników uprawiających rośliny zielonkowe, hodowców bydła i producentów mleka.

Pokaz maszyn zielonkowych

Tym co wyróżnia wystawę Zielone Agro Show na tle konkurencji jest fakt, iż w czasie jej trwania maszyny prezentowane są nie tylko statycznie, ale również dynamicznie w czasie pracy. Jest to więc niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się, jak w praktyce maszyny zielonkowe radzą sobie z koszeniem i zbiorem zielonki.

Ostatnia edycja targów Zielone Agro Show odbyła się w 2019 r. i wówczas w pokazach dynamicznych wzięło udział aż 56 maszyn. 

Zobacz preferencyjne warunki ofert finansowania maszyn!

Tym, co wyróżnia imprezę na tle innych wydarzeń jest jej część poświęcona pokazom maszyn zielonkowych, gdzie rolnicy na żywo mają okazję zobaczyć koszenie i zbiór zielonki najciekawszymi maszynami rolniczymi. W 2019 r. w pokazach dynamicznych wzięło udział aż 56 maszyn. Wtedy też na obszarze 13 tys. m2 wystawiło się blisko 150 wystawców, a udział w imprezie wzięło niemal 40 tys. zwiedzających.

Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach od 9 do 17. 

Na imprezie nie zabraknie także dziennikarzy Farmera, dlatego spodziewajcie się obszernej relacji z tego wydarzenia.

A czy Wy wybieracie się na Zielone Agro Show 2022?