Lodovico Bussolati ma 44 lata, posiada ekonomiczne wykształcenie i rozległe doświadczenie w zarządzaniu, zdobyte we Włoszech i Niemczech. W koncernie został zatrudniony w lutym 2009 r. jako dyrektor Działu Zakupów.

18 maja 2010 r. Bussolati zastąpił inż. Massimo Bordi, który opuścił koncern z przyczyn osobistych, po 10-letniej współpracy i zarządzaniu.

Nadal jednak Bordi pozostaje na stanowisku członka zarządu Deutz AG z Koloni i będzie kontynuował współpracę z koncernem Same Deutz-Fahr.

Grupa Same Deutz-Fahr z siedzibą w Treviglio (Bergamo) jest jednym z wiodących, światowych producentów traktorów, kombajnów, maszyn rolniczych oraz silników. Swoje produkty sprzedaje na całym świecie pod markami SAME, DEUTZ-FAHR, Lamborghini oraz Hürlimann.

Gama traktorów obejmuje modele o silnikach o mocy od 30 do 270 KM, natomiast gama kombajnów składa się z modeli z silnikami o mocy od 120 do 450 KM. Grupa zatrudnia około 2400 pracowników na całym świecie i jest właścicielem 45 proc. udziałów w spółce DEUTZ AG, wiądącego producenta silników diesla.

Źródło:farmer.pl