W latach zarządzania Grupą przez Michela Sieberta, firma zdecydowanie się rozwinęła. Międzynarodowe przedsiębiorstwo zatrudnia 4,5 tys. pracowników, ma 9 zakładów produkcyjnych w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej, a także obejmuje jedenaście spółek działających na pięciu kontynentach zajmujących się marketingiem i sprzedażą na lokalnych rynkach. W 2012 roku Grupa Kuhn mogła cieszyć się dochodami przekraczającymi 1 miliard euro oraz wysoką rentownością.

Thierry Krier dołączył do Grupy Kuhn w 1990 roku. Po czterech latach spędzonych w Saverne we Francji, w 1994 roku został przeniesiony do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczął kierować tamtejszym zespołem i miał decydujący wpływ na rozwój Kuhn w Ameryce Północnej.

Pomyślne przejęcie Kuhn Knight w 2002 i Kuhn Krause w 2011 roku umożliwiło wyraźniejsze zaznaczenie obecności Grupy KUHN na północnoamerykańskim rynku. Firma zatrudnia tam ponad 1000 pracowników i posiada dwa zakłady produkcyjne: w Brodhead (Wisconsin) oraz w Hutchinson (Kansas). Obecnie w Ameryce Północnej generowane jest ponad 25 proc. łącznej sprzedaży Grupy Kuhn.

Od 1 kwietnia 2014 r. Thierry Krier będzie pracować w siedzibie głównej KUHN w Saverne (Francja). Wtedy przekaże prowadzenie oddziału KUHN North America Gregowi Petrasowi. Greg Petras rozpoczął pracę w firmie Kuhn w 2002 r. w związku z przejęciem Kuhn Knight, Inc. Obecnie pełni on funkcję dyrektora operacyjnego Kuhn North America i Prezesa Kuhn Krause, Inc.

Michel Siebert powiedział: „Awanse w ramach naszej organizacji doskonale wpisują się w długoterminową wizję i strategię rozwoju. W oczach naszych pracowników i partnerów biznesowych objęcie przez Thierry'ego Kriera i Grega Petrasa nowych stanowisk jest dowodem naszego zaangażowania w realizację ambitnej strategii ciągłego rozwoju wspieranej przez naszych udziałowców z Bucher Industries. Właśnie taka strategia pozwoliła Grupie KUHN stać się wzorem dla innych producentów maszyn rolniczych.