Podczas targów goście odwiedzający stoisko New Holland będą mieli okazję obejrzeć z bliska popularne maszyny marki oraz uzyskać profesjonalne porady ekspertów.

Zaprezentowany zostanie kombajn z serii CX, popularne ciągniki, m.in. modele T5 oraz T6, prasa rolująca oraz ładowarka teleskopowa z serii LM. Każdy z gości będzie mógł usiąść za sterami maszyn, obejrzeć je z bliska i zadać pytania ekspertom.

– Z uwagą śledzimy nowe inicjatywy na rynku, dlatego nie mogło nas zabraknąć na pierwszych tego typu targach w centralnej Polsce. Podczas wydarzenia w Nadarzynie użytkownicy będą mogli zobaczyć wiele maszyn naszej marki, m.in popularne ciągniki T5 Tier 4B i T6 Tier 4B. Będzie można usiąść za kierownicą pojazdów, dokładnie przyjrzeć się każdej maszynie – mówi Łukasz Chęciński, szef marketingu marki New Holland.

Dodatkową atrakcją czekającą na odwiedzających będzie możliwość przetestowania nowych rozwiązań w rolnictwie precyzyjnym. Na stanowisku New Holland będzie  czekał symulator - demo PLM, który odzwierciedla pracę maszyn z wykorzystaniem systemu PLM (Precision Land Managament) w czasie rzeczywistym.

Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie rozpoczną się 25 listopada i potrwają 3 dni. Organizatorzy zapowiadają obecność wystawców z całego świata. Głównymi patronami wydarzenia są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwo Rozwoju.