Odpowiedzialność za działy E-commerce i IT przekaże Tom Wolterinck. Sam pozostanie członkiem zarządu odpowiedzialnym za działania operacyjne i HR.

Przedstawiciele Grupy Kramp są świadomi, że technologia cyfrowa w szybkim tempie zmienia rynek rolny. Dlatego Grupa stale inwestuje w możliwości rozwoju swojej działalności i obsługi klientów, aby pozostać liderem i pomagać klientom w najlepszy możliwy sposób. Według firmy, Arnoud Klerkx wnosi dodatkową wiedzę i doświadczenie w dziedzinę IT i Technologię Cyfrową, które jest korzystne dla Krampa i jego klientów. Klerkx pracował ostatnio na stanowisku dyrektora ds. technologii w Sanoma Learning, firmie będącej liderem na europejskim rynku wydawnictw edukacyjnych. Zajmował się digitalizacją firmy.

- Naprawdę nie mogę się doczekać pracy w Kramp. Silna pozycja firmy na rynku, kultura „make it happen” i oczywiście wyraźny nacisk na innowacje czynią z Krampa ekscytujące miejsce pracy. Dla większości organizacji technologia cyfrowa jest dużym wyzwaniem, którego się obawiają, ale sądzę, że dla Krampa stanowi ona szansę – mówi Arnoud Klerkx.

- Jesteśmy dumni z tego, że Arnoud dołączył do firmy Kramp. Jest ambitnym i inspirującym człowiekiem, silnie związanym z rynkiem E-commerce i technologią cyfrową. Jestem przekonany, że pomoże nam w osiągnięciu naszych celów- zauważa Eddie Perdok, dyrektor generalny Kramp.