Husqvarna rusza z akcją promocyjną w sezonie jesiennym na kilka rodzajów produktów, pomocnych zarówno w pielęgnacji zieleni, ogrodów, pracy w gospodarstwie i w lesie. Promocja obejmuje pilarki, wykaszarki, dmuchawę oraz wielozadaniowy traktor.

W specjalnej ofercie znajdzie się m.in. pilarka 440e – uniwersalna, niewielka maszyna przeznaczona przede wszystkim dla , którzy tną drewno okazjonalnie. Wyposażono ją w nowoczesny silnik X-TORQ (52 cm3, 3,2 KM), charakteryzujący się zmniejszoną emisją spalin i niższym zużyciem paliwa. Pilarkę można nabyć za 1699 zł.

Innym produktem jest wykaszarka 343FR. Urządzenie jest bardzo mocne, a przy tym poręczne. Wykaszrkę napędza silnik o mocy 2,7 KM, co sprawia, że nadaje się ona do najcięższych zadań. Do różnego rodzaju prac urządzenie można szybko przezbroić w odpowiedni przyrząd tnący. Cena – 2699 zł.

Do prac porządkowych w ogrodzie może przydać się dmuchawa 125BV. Niewielka maszyna waży zaledwie 4,4 kg, jest dobrze wyważona, a jej wydajność sięga 1 m3/min (przepływ w rurze). 125BV kosztuje 1279 zł.

Jesienna promocja obejmuje również traktorki CTH150. Maszyny są wydajne, przeznaczone do pracy na rozległym terenie. Są one wyposażone w pojemniki na trawę, funkcję BioClip i deflektor wyrzutu tylnego. Napęd pochodzi od dwucylindrowego silnika Kawasaki (15 KM), a skrzynia biegów jest hydrostatyczna. Traktor kosztuje 12790 zł (wszystkie ceny są kwotami brutto)

Wszystkie produkty objęte promocją dostępne są również w miesięcznych ratach, a do każdego z nich producent dodaje cenne gratisy.

źródło: farmer.pl