Jak informują przedstawiciele firmy Wesem, lampy robocze CRC7 to produkt stworzony do zadań specjalnych - sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Do trudnych zadań lampy predysponuje technologia LED, trwałość i szeroka możliwość zastosowania.

W ofercie można wybierać między lampami o strumieniu świetlnym od 1500lm do 2500lm. Dzięki wydajnemu, aluminiowemu radiatorowi lampa będzie pracować z pełną mocą w niemal każdych warunkach, bez ryzyka przegrzania.

Pełna hermetyczność (IP68, IP69K) oraz uchwyt ze stali nierdzewnej mają zapewnić bezproblemowe użytkownikowi przez wiele lat.

Tradycyjnie dla Wesem użytkownik może wybierać spośród wielu wersji, tak aby dobrać produkt pasujący do konkretnych potrzeb. Do wyboru są: dodatkowa rączka, wyłącznik, wbudowane złącza, dwa rodzaje wiązki świetlnej, kilka rodzajów uchwytów czy uchwyt magnetyczny.

Koszt zakupu lampy CRC7 to ok. 230 zł. Ceny modeli ze strumieniem świetlnym o niższych wartościach zaczynają się od około 150 zł (ceny katalogowe www.wesem.pl).

Wesem to rodzimy producent lamp do traktorów, maszyn rolniczych i pojazdów wolnobieżnych, posiadający długoletnie doświadczenie. Polska marka może pochwalić się wieloma klientami w Polsce i za granicą. Jak przekonuje producent, dedykowane produkty, rozumienie potrzeb odbiorców, własne studio projektowe, laboratorium i fabryki, pozwalają zachować wysoki standard wykonywanych produktów i zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających odbiorców.