Urządzenia prezentowane będą w niecodzienny, interaktywny sposób w dużych miejskich kompleksach zieleni. Już 20 maja ciężarówka Husqvarna zatrzyma się w pierwszym mieście – Sieradzu. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie maszyn dla profesjonalistów, ale nie tylko…

Na każde spotkanie w ramach ROADSHOW zapraszani są Goście z danego regionu oraz media. W tym roku, w dniach od 20 maja do 10 czerwca 2010 pokazy odbędą się w 6 polskich miastach:

  • 20.05.2010 Sieradz,
  • 25.05.2010 Szczecin,
  • 27.05.2010 Koszalin,
  • 28.05.2010 Słupsk,
  • 08.06.2010 Białystok,
  • 10.06.2010 Ełk.

W ramach zorganizowanego po raz drugi w Polsce ROADSHOW, firma Husqvarna przedstawi: najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, a także zaprezentuje działanie maszyn w terenie - w trudnych i wymagających warunkach.

- Postanowiliśmy ponownie zorganizować w Polsce pokazy Husqvarna ROADSHOW, ponieważ chcemy bezpośrednio przedstawić naszym klientom ofertę maszyn profesjonalnych w interesujący, interaktywny sposób. Mamy nadzieję,że  podobnie jak w dwa lata temu będzie to niezwykle dynamiczne wydarzenie i niepowtarzalna okazja do zobaczenia oraz „wypróbowania” najnowocześniejszych maszyn firmy Husqvarna - powiedział Paweł Przywózki, koordynujący projekt Husqvarna ROADSHOW 2010.

Podczas przedpołudniowych spotkań Goście będą mogli m.in.: zapoznać się z  wybranymi maszynami Husqvarna, porozmawiać z ekspertami na temat zastosowanych rozwiązań technologicznych, poznać ofertę produktową firmy oraz skorzystać z wielu atrakcji.
Podczas tegorocznej edycji ROADSHOW prezentowane maszyny podzielono na trzy kategorie:

*maszyny ręczne m.in. wybrane: pilarki, wykaszarki, nożyce do żywopłotów, dmuchawy;

*maszyny kołowe, tj.: kosiarki, ridery, traktory, odśnieżarki,

*maszyny Specjalistyczne do pielęgnacji trawników.

źródło: farmer.pl