Zima to idealny okres na przeglądy serwisowe czy naprawy maszyn. Na wiosnę czy latem serwisanci są często w rozjazdach, każdy się spieszy i raczej ciężko liczyć na rabaty na części zamienne potrzebne zazwyczaj „na wczoraj".

Korzystając z zimowego przestoju, firma Korbanek wprowadziła ofertę promocyjną na serwis wszystkim maszyn Massey Ferguson i Fendt. Można zyskać do 15 proc. zniżkę na części zamienne i taki sam rabat na robociznę.

Oddzielną promocją objęty jest posezonowy przegląd kombajnów zbożowych. W tym przypadku za weryfikację stanu maszyn można uzyskać rabat do 20 proc.

- Właśnie o to chodziło, że teraz kiedy tego wolnego czasu jest więcej, żeby pousuwać ewentualne usterki, przeprowadzić przeglądy serwisowe, bo z nadejściem wiosny z czasem będzie coraz trudniej. Klienci też są zadowoleni bo mogą na spokojnie zweryfikować maszyny i wyraźnie zaoszczędzić - mówi Tomasz Michalewicz, kierownik serwisu ciągników MF.

Co ciekawe, korzystna oferta na robociznę i części zamienne dotyczy również napraw maszyn. Oferta promocyjna na serwis maszyn Massey Ferguson i Fendt trwa od początku stycznia do końca lutego br.