Szkolenie podzielone zostało na 2 bloki: teoretyczny, który zakończył się testem z wiedzy o produkcie oraz praktyczny. Dealerzy mogli nie tylko zobaczyć maszyny w działaniu, ale również je przetestować. Podczas wspólnej kolacji wszyscy uczestnicy szkolenia mieli okazję do wymiany doświadczeń i wiedzy.

"Szkolenie przerosło nasze oczekiwania w zakresie liczby przeszkolonych handlowców (dealerzy delegowali całe zespoły handlowe). Spotkaliśmy się z dużą ilością pozytywnych sygnałów płynących z sieci dealerskiej. Handlowcy docenili przedstawione rozwiązania i nowinki techniczne, mające na celu, m.in. poprawienie komfortu pracy i bezpieczeństwa, obniżenie kosztów posiadania, zmniejszenia zużycia paliwa czy szybszej diagnostyki serwisowej" – podają w komunikacie prasowym przedstawiciele Merlo.

Długo wyczekiwana przez rynek nowa gama ładowarek teleskopowych Merlo Turbofarmer Medium Duty jest już dostępna dla Klientów w Polsce. Nowa gama składa się z 2 modeli TF 33.9 oraz TF 35.7, które powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Polscy klienci w nowej gamie doceniają popularne udźwigi, wysokość podnoszenia oraz możliwość uzyskania wysokich parametrów przy niewielkich rozmiarach.