Zmiany w Grupie Claas: Jan-Hendrik Mohr, członek Zarządu Claas przejmie z dniem 1 kwietnia 2016 r. odpowiedzialność za Dział Produkcji. Nowe stanowisko Jan-Hendrik Mohr przejmie po dr Henry Puhl, który objął stanowisko menedżerskie poza firmą Claas. 

Jan-Hendrik Mohr był odpowiedzialny za Dział Sprzedaży i Marketingu od 2011 r. i zajmował różne stanowiska kierownicze w Niemczech i za granicą od czasu dołączenia do firmy Claas w 1984 r. Jednocześnie, Bernd Ludewig przejął odpowiedzialność za Dział Sprzedaży i Marketingu i dołączył do Zarządu Claas. Pan Ludewig pracuje w Grupie Claas od 2011 r., gdzie początkowo był odpowiedzialny za rynek rosyjski. Od jesieni 2014 r. pełni funkcję dyrektora regionalnego Claas na Europę Wschodnią.

Od 1 kwietnia 2016 roku w skład zarządu Claas będą wchodzić następujące osoby: Lothar Kirszun (rzecznik zarządu, również odpowiedzialny za Dział ciągników), Thomas Bröck (Dział technologii i systemów), Hermann Lohbeck (Dział maszyn zielonkowych i pras), Hans Lampert (finanse, kontroling i administracja), Jan-Hendrik Mohr (Dział produkcji) i Bernd Ludewig (sprzedaż i marketing).